Hotel Western park

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Komenského 50, Boskovice 68001

Hotel Western park byl vybudován v Boskovicích ve starém pískovcovém lomu, v klidné části Western parku. V areálu parku naleznou hosté spoustu atrakcí s celodenním programem a zábavou jak pro rodiny s dětmi, tak pro školní výlety a firemní akce. Hotel, který připomíná stavbu z Divokého západu, nabízí ubytování v apartmánech, stanech, tee-pee nebo ve srubech. Western hotel má k dispozici několik restaurací, které se nachází přímo v areálu Western parku. V celém areálu zábavního parku Boskovice se platí pouze místní měnou - Boskovickým dolarem.
Hosté ubytovaní v apartmán hotelu parkují přímo pod oknem svého bungalovu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel Western park On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Stan s podsadou
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Dvoulůžkový pokoj oddělené postele
Dvoulůžko manžel. postel
Rodinný apartmán kombinovaný
5 lůžkový apartmán
Rodinný apartmán - s manžel. postelí
Rodinný apartmán dvě manžel. postele
Srub kanadský

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Western park Pokoje

Apartmány jsou rozděleny na dvoulůžkové s jedním pokojem, rodinné se dvěma pokoji a desetilůžkové pro skupiny přátel se čtyřmi pokoji. Všechny apartmány jsou nadstandardně vybaveny stylovým nábytkem a prvotřídními matracemi. Podlahové topení je možné regulovat dle potřeby. Apartmány dále disponují malým kuchyňským koutem a koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem.
V hotelu záměrně chybí televizor.

Hotel Western park Gastronomie

V areálu parku je k dispozici několik saloonů a restaurací. Využít můžete rychlého občerstvení až po speciality šéfkuchaře. Lehké občerstvení můžete vychutnat přímo ve Ztraceném světě dinosaurů, kde naleznete příjemné posezení pod stromy.

Hotel Western park Recepce

Recepce je v provozu od 10:00  do 18:00 hodin.


Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Hotel Western park Dostupnost

MHD Boskovice – zastávka hřbitov, ulice Svatopluka Čecha Příjezd do Boskovic vlakem nebo autobusem na nádraží. Zastavuje-li váš autobus v Boskovicích na ul. 17. listopadu, můžete vystoupit zde, Western park Boskovice není daleko.


Z Brna se do Boskovic dostanete snadno a rychle o víkendu každou celou hodinu vlakem S2 (IDS JMK), na který ve stanici Skalice nad Svitavou vždy navazuje autobus 250 nebo 251 směr Boskovice. Rychlíky R2 mají odjezdy 6:44, 8:46, 10:46 nebo 12:46. Na ně ve Skalici n/Svit. navazují vlaky S21 směr Boskovice a Jevíčko. Pro cestu z centra Brna potřebujete jízdenku na 7 zón - 49Kč, děti 24Kč. Majitelům předplatní jízdenky pro zóny 100 a 101 stačí pouze jízdenka na 6 zón za 43,-Kč. S jízdenkou můžete i přestupovat. Více informací na www.cd.cz/ids nebo www.kordis.cz

Hotel Western park Okolí

Hotel western park se nachází v pískovcovém lomu v Boskovicích. Na příjemně strávený čas ve Western parku budete dlouho vzpomínat. Přímo v areálu se konají speciální víkendové akce, country bály, kabarety a galavečery. V areálu najdete Prehistorický park s nabídkou více jak šedesáti modelů již dávno vyhynulých tvorů. Zábavu a adrenalin přináší i lanové centrum. V přírodním amfiteátru můžete shlédnout různá divadelní představení o indiánech a kovbojích.

Hotel Western park

Komenského 50, Boskovice
Zobrazit celou mapu